Paranızı Koruruz
  • Gerçek bir gelişim\dönüşüm süreci için katılacağınız programlar belli bir zaman, çaba ve bir kısım yatırımı gerekli kılar. Koçluk ve Liderlik tarzı becerileri profesyonel bir meslek, ek gelir, kariyerde yükselerek gelir artışı sağlama, özel hayatınıza etkili yaklaşımlar getirecek şekilde) olarak yapmak için yoğun uygulama ve etkileşime ihtiyaç vardır. Bu işi olabildiğince iyi düzeyde yapmak üzere faaliyet gösteren organizasyonları takip etmek ve sonuçta usta bir uygulayıcı olmak için görece yaklaşık 11.000 üstü bir yatırım yapmak zorundasınız ve hiçbir program size programdan yararlanma ve beceri dereceniz için garanti vermez. Ancak memnuniyet duygusu farklı bir deneyimdir ve bu usta bir uygulayıcı olmanızın garantisi değildir. Yani usta bir uygulayıcı olamasanız da orada olmaktan memnun olabilirsiniz.
  • Gelişim piyasası o kadar çeşit tarz ve metadoloji tipleri içerir ki birçok insanın kafasının karışması kaçınılmazdır. Bu çerçevede insanlar; dağınık dağınık, birçok eğitim için farkında olmadan küçük küçük ama toplamda yoğun bir ücret öderler. Eğitimin niteliğini hiç konuşmuyoruz bile. Hele üç paraya sertifika satanlar cabası ama tüm bu süreçlerin genelde altı bomboştur…
  • Nabız atölyesi; tüm bu süreçlerin ötesinde, kendinize uygun çözüm stratejilerini de içeren, yoğun uygulama ve sürekli ekstra ustalık\beceri kazanımlarına imkan veren bu programı tasarlamış üstelik de bunu, piyasa şartlarından ortalama harcamanız gereken ücretten %40 daha tasarruflu olacak şekilde planlamıştır.
  • Bizimle belli bir dönem geçirdikten sonra eğer belirlenmiş skalalarda gerekli gelişim\beceri\memnuniyeti edinememişseniz ücret iade talebinde bulunmanızı normal karşılarız.

Kısacası; paranızı koruyarak, oluşabilecek bir pişmanlığı ortadan kaldırmış oluruz.

ÖN BAŞVURU

Çabanızı Koruruz
  • Şu ana kadar yaşadığımız deneyimler ve gözlemlere dayanarak; kendisini geliştirmek için eğitim gruplarıyla buluşup yola çıkmış ve sertifika edinmiş ya da edinmemiş yoğun bir insan grubu karşılaştıkları sonuçlar ve etkisiz çıktılar yüzünden pişmanlık yaşamaktadır. Öncesinde verilen sözler, tutulmayan sözlere dönüşmektedir (sayılı istisnalar hariç).
  • Süslü vaatler sonucunda alınan eğitimler, uygulama aşaması ve beceri gösterme noktasında yetersiz kalmakta, çözüm içinse daha başka birçok eğitimin alınması işaret edilmektedir. Yani parça parça birçok eğitim ihtiyacı doğmakta ve bu çerçevede insanlar yoğun kafa karışıklığı ve boşa çabayla baş başa kalmaktadır.
  • Nabız Atölyesi; tasarlanmış bu programla hangi branş koçluğu ve koç liderlik alanında “profesyonel kolaylaştırıcı” olma hedeflenirse hedeflensin, tüm gerekli ve ilişkili içerim ve araçları katılımcılar için sağlamaktadır. Katılımcılar bu sayede piyasada uygulanan yöntemlerin ne anlama geldiğini, gitmek istedikleri yöne göre bunlara ihtiyaç olup olmadığını, zaten ihtiyaç olan hemen her tekniğin Nabız Atölyesi havuzunda mevcut olacağını bilerek, çabalarının boşa gitmeden en verimli şekilde kullanılacağını bilirler.

Böylece; çabanız koruma altına alınmış olur.

ÖN BAŞVURU

Zamanınızı Koruruz
  • Zamanın “pardon” denilerek geri alınabilecek bir olgu olmadığını hepimiz biliyoruz. Gelişim için çıkacağınız yolda, bizler için kılavuzluk yapacak en doğru harita hazırda bulunmamakta. Sizin için en uygun olanla buluşmanız için yoğun zaman harcamanız büyük bir olasılıktır. Zaman kaybı ise en yoğun pişmanlık duygusu yaşadığımız alanların başında gelir.
  • Elinde sertifikayla ne yapacağını bilemeyen yani para, çaba ve zaman kaybetmiş binlerce insanın olduğu kervana katılmamanız için tüm şeffaflığıyla ve ilk elden deneyimleyeceğiniz “Yaşama Sanatı Ustalığı” programı sayesinde zaman kaybına uğramazsınız.

Böylece; zamanınızın değerli olduğu gerçeğine uygun bir korumaya sahip olursunuz…

ÖN BAŞVURU